![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Möbler, övrigt / Blombord 8597076
*
nr 859 7076
Blombord
trä / laminat, 1950-tal, höjd: 72 cm
Kondition: en lös hylla
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:57:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 01:33:50
1
300 kr
9/11 11:47:17
2
450 kr
9/11 21:03:56
3
450 kr
9/11 21:04:30
3
500 kr
11/11 09:09:12
4
800 kr
11/11 12:41:34
5
800 kr
11/11 12:42:03
5
900 kr
11/11 17:52:49
6
1.500 kr
11/11 18:53:34
7
2.400 kr
11/11 18:59:25
6
1.800 kr
11/11 20:51:02
8
2.000 kr
11/11 20:51:55
8
2.400 kr
11/11 20:52:43
8
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord laminat möbler trä
-
6153 Arbetsbänk/sid..
Furu. Bredd: 118 cm, djup: 21 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:20
-
6011 Biblioteksstege
England. Höjd: 114 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:36
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:29
-
6159 Gavlar
till trädgårdssoffa, Järn. Höjd: 61 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:18
-
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43
-
5311 Vikskärm
2 delar, med kinesiskt broderi. Längd: 2x74 cm. Hö..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:29
*
Blombord
Kondition: en lös hylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7076
Blombord
trä / laminat, 1950-tal, höjd: 72 cm
Kondition: en lös hylla
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 01:33:50 | 1 | 300 kr |
9/11 11:47:17 | 2 | 450 kr |
9/11 21:03:56 | 3 | 450 kr |
9/11 21:04:30 | 3 | 500 kr |
11/11 09:09:12 | 4 | 800 kr |
11/11 12:41:34 | 5 | 800 kr |
11/11 12:42:03 | 5 | 900 kr |
11/11 17:52:49 | 6 | 1.500 kr |
11/11 18:53:34 | 7 | 2.400 kr |
11/11 18:59:25 | 6 | 1.800 kr |
11/11 20:51:02 | 8 | 2.000 kr |
11/11 20:51:55 | 8 | 2.400 kr |
11/11 20:52:43 | 8 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord laminat möbler trä
-
6153 Arbetsbänk/sid..
Furu. Bredd: 118 cm, djup: 21 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:20 -
6011 Biblioteksstege
England. Höjd: 114 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:36 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:29
-
6159 Gavlar
till trädgårdssoffa, Järn. Höjd: 61 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:18 -
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43 -
5311 Vikskärm
2 delar, med kinesiskt broderi. Längd: 2x74 cm. Hö..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:29